Informace

 
 
 
spodni_stin_mensi_vyska
 
 

Pro investory

Hlavní činností firmy DL KOVOINVEST CHEB s.r.o. je výroba a montáž ocelových konstrukcí (OK).

Provádíme též stěhování a montáž těžkotonážních a lehkotonážních strojů a zařízení, kompletní servis připojení strojních zařízení, rozvody vzduchu a vzduchotechniky, údržbu, servis, generální opravy strojů a zařízení, odsávání.

Více informací naleznete v sekci Výroba.
 

 

Pro firmy

Firma DL KOVOINVEST CHEB s.r.o. provádí výrobu a montáž ocelových konstrukcí, stavební zámečnické práce a stěhování průmyslových technologií. Za 20 let existence jsme si vybudovali kvalitní zázemí a vysokou odbornost.

Provádíme především tyto činnosti:

Ocelové konstrukce – nosné ocelové konstrukce, výrobní haly, příhradové nosníky, přístřešky, zastřešení objektů, nástavby budov, lávky, ocelové konstrukce pro bytové domy, schodiště, jímky.

Stavební zámečnictví – zábradlí, ploty, vrata, mříže, točité i rovné schodiště, přístřešky, pergoly, výrobky z nerezu.

Stěhování průmyslových technologií – demontáž, stěhování a montáž strojů a zařízení, kompletní servis připojení strojních zařízení, elektroinstalaci, rozvody vzduchu a vzduchotechniky, údržbu, servis a opravy strojů a zařízení, odsávání
Zpracujeme vám i výrobní dokumentaci nebo vyrobíme atypické prvky na zakázku.

V sekci reference si můžete prohlédnout několik našich výrobků.
 

 

Pro soukromé osoby

Firma DL KOVOINVEST CHEB s.r.o. se rovněž zabývá zakázkovou výrobou pro soukromé osoby. Naší předností je přijatelná cena, vysoká kvalita provedené práce a dodržení termínu vyhotovení. V případě potřeby vám výrobek také namontujeme.

Potřebujete nová vrata, branku, zábradlí či jiný výrobek z oceli nebo nerezu? Právě vám nabízíme naše služby.
Více informací získáte u vedoucího výroby pana Ivo Valeše.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, můžete navštívit sekci reference, kde uvidíte několik vybraných realizovaných zakázek.